آمار خرید خانه ایرانی ها در ترکیه

از ابتدای سال جاری یا به عبارتی از ابتدای سال 98 تا به اینجا ایرانیان حدود هزار خانه در ترکیه خریداری نموده اند که تقریبا آمار اتاق بازرگانی ایران و دولت ترکیه در این مورد همسان میباشد.

بر اساس آمار تقریبی دولت ترکیه این آمار معادل 944 خانه میباشد که در رتبه سوم نسبت به کشور های عراق و کشور عربستان قرار دارد.

و این آمار به نسبت پنج کشوری است که بیشترین آمار خرید خانه ترکیه را نسبت به دیگر کشورها دارند.

به دنبال قانون جدید اخذ اقامت دائم ترکیه در قبال خرید خانه در ترکیه معادل 250 هزار دلار یا سه میلیارد تومن نیز اکثر ایرانیها تمایل به خرید خانه در ترکیه پیدا کردند تا بتوانند از این طریق شهروندی دائم ترکیه و به دنبال آن پاسپورت ترکیه را دریافت کنند که با داشتن آن میتوانند به 120 کشور دنیا بدون ویزا سفر کرده و برای کشورهایی که با پاسپورت ایرانی امکان گرفتن ویزا برای آن وجود ندارد به راحتی ویزا گرفته و به این کشور ها سفر نمایند.

در مقایسه با سالهای گذشته سفر ایرانی ها به ترکیه نیز در مقایسه با سفر به دیگر کشورهای توریستی با رشد بیشتری مواجه شده است به علت ارزانتر بودن هزینه های سفر به کشور ترکیه.

شما میتوانید با همراهی آنکارا رزیدنس بهترین خانه در ترکیه را بصورت اقساط با تخفیف ویژه مشتریان آنکارا رزیدنس خریداری نمایید .

Total Page Visits: 920 - Today Page Visits: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

مقایسه

باز کردن چت
سلام
لطفا جهت مشاوره برای خرید یا اجاره ملک از این قسمت در واتساپ پیام بدهید!

کلمه کلیدی خود را وارد کنید